Poznaj nas bliżej

O nas

Studio Urody Sandra Patron to  nowoczesny, klimatyzowany, profesjonalny salon kosmetyczny mieszczące się w Rudzie Śląskiej. To miejsce, gdzie panuje przyjazna i miła atmosfera a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością.

Kosmetyki

Do pracy używamy wyłącznie profesjonalnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm.

h

Oferta

W naszym Studio oferujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Zespół

Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Lokalizacja

Salon mieści w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej dzielnicy Rudy Śląskiej przy ulicy Słowików 16. Oddalony jest  zaledwie o kilka kilometrów od Katowic, Chorzowa i Świętochłowic, blisko autostrady A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej. Klienci mają do dyspozycji parking przy salonie.

Relaks

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w  salonie to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności.

Higiena

Pracujemy używając bezpiecznych narzędzi sterylizowanych przed każdym zabiegiem, dbamy o to by salon był miejscem czystym i przyjemnym tak by każda chwila spędzona w nim pozwalała się odprężyć po trudach dnia codziennego.

Przekonaj się, że z pięknem Ci do twarzy

sprawdź ofertę

Nasz zespół

Personel Studia Urody Sandra Patron to miła zgrana ekipa profesjonalistów, która nie tylko wykonuje swoją pracę, ale przede wszystkim kocha ją. Z najwyższą starannością dbamy o każdego Klienta, który  postanowił nam zaufać.

SANDRA I DAREK

właściciele Studia Urody, od lat związani z branżą kosmetyczną

Sandra dyplomowana kosmetyczka, trener mikropigmentacji i stylizacji paznokci, linergistka, specjalistka z zakresu makijażu permanentnego, pielęgnacji twarzy oraz stylizacji paznokci. Darek od 17 lat pracuje w branży kosmetycznej na stanowisku kierowniczym.

Połączyła nas wspólna pasja, którą jest kosmetologia. Od zawsze marzyliśmy o tym aby stworzyć miejsce, w którym każdy może poczuć się lepiej, piękniej, gdzie panuje spokój i harmonia i gdzie przy okazji można napić się pysznej kawy 🙂  Jesteśmy dumni, że udało nam się to zrealizować. Na co dzień jesteśmy szczęśliwymi rodzicami i małżonkami. Lubimy podróżować szybkimi samochodami oraz jeść tanie i smaczne hot-dogi z Ikea :).

KLAUDIA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

KLAUDIA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

dyplomowana kosmetyczka, trener stylizacji paznokci i nail Art

Specjalistka w zakresie stylizacji paznokci.
Od kiedy pamiętam długie paznokcie przykuwały  moja uwagę. Już jako małe dziecko imponowały mi panie z pięknymi paznokciami. Zajmuje się stylizacja paznokci od 8 lat z każdym dniem dokładam starań nad udoskonalaniem moich umiejętności uwielbiam wszelkiego rodzaju zdobienia na paznokciach nawet te bajkowe Spełniam się robiąc to co kocham.

PAMELA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

PAMELA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

magister kosmetologii i podologii

Licencjonowany kosmetolog z pasją do zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, szyi i dekoltu. Stylistka paznokci i rzęs.
Kosmetyka od lat jest moją pasją, w której cenię sobie profesjonalizm. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Uśmiech i zadowolenie klientek stawiam na piedestale, dlatego wciąż szukam innowacyjnych rozwiązań, aby wyjść naprzeciw Ich potrzebom.

KINGA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

KINGA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

licencjonowany kosmetolog, studentka II stopnia kosmetologii

Z zamiłowaniem do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Certyfikowana stylistka rzęs i paznokci.
Kosmetologia bardzo mnie fascynuje pod wieloma aspektami. Pogłębianie wiedzy w zakresie kosmetyki i medycyny estetycznej sprawia mi szczególną radość. W pracy najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klientek, gdyż „każdy człowiek zasługuje na piękno”.

MARTYNA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

MARTYNA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

magister kosmetologii

kosmetolog, absolwentka studiów magisterskich z zakresu medycyny estetycznej

Od początku swojej kariery zawodowej w kosmetyce stawiam na profesjonalizm. Indywidualnie podchodzę do potrzeb moich klientek i dokładam wszelkich starań, aby każdy kto korzysta z moich usług mógł poczuć się wyjątkowo