Poznaj nas bliżej

O nas

Studio Urody Sandra Patron to dwa  nowoczesne, klimatyzowane, profesjonalne salony kosmetyczny mieszczące się w Rudzie Śląskiej i Rybniku. To miejsca, gdzie panuje przyjazna i miła atmosfera a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością.

Kosmetyki

Do pracy używamy wyłącznie profesjonalnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm.
h

Oferta

W naszym Studio oferujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Zespół

Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.
h

Lokalizacja

Salon mieści w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej dzielnicy Rudy Śląskiej przy ulicy Słowików 16. Oddalony jest  zaledwie o kilka kilometrów od Katowic, Chorzowa i Świętochłowic, blisko autostrady A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej. Klienci mają do dyspozycji parking przy salonie.

Relaks

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w  salonie to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności.

Higiena

Pracujemy używając bezpiecznych narzędzi sterylizowanych przed każdym zabiegiem, dbamy o to by salon był miejscem czystym i przyjemnym tak by każda chwila spędzona w nim pozwalała się odprężyć po trudach dnia codziennego.

Przekonaj się, że z pięknem Ci do twarzy

sprawdź ofertę

Nasz zespół

Personel Studia Urody Sandra Patron to miła zgrana ekipa profesjonalistów, która nie tylko wykonuje swoją pracę, ale przede wszystkim kocha ją. Z najwyższą starannością dbamy o każdego Klienta, który  postanowił nam zaufać.

SANDRA I DAREK

właściciele Studia Urody, od lat związani z branżą kosmetyczną

Sandra dyplomowana kosmetyczka, trener mikropigmentacji, specjalistka z zakresu makijażu permanentnego, pielęgnacji twarzy oraz stylizacji paznokci. Darek od 17 lat pracuje w branży kosmetycznej na stanowisku kierowniczym.
Połączyła nas wspólna pasja, którą jest kosmetologia. Od zawsze marzyliśmy o tym aby stworzyć miejsce, w którym każdy może poczuć się lepiej, piękniej, gdzie panuje spokój i harmonia i gdzie przy okazji można napić się pysznej kawy 🙂  Jesteśmy dumni, że udało nam się to zrealizować. Na co dzień jesteśmy szczęśliwymi rodzicami i małżonkami. Lubimy podróżować szybkimi samochodami oraz jeść tanie i smaczne hot-dogi z Ikea :).

KLAUDIA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

KLAUDIA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

dyplomowana kosmetyczka z doświadczeniem

Specjalistka w zakresie stylizacji paznokci.
Od kiedy pamiętam długie paznokcie przykuwały  moja uwagę. Już jako małe dziecko imponowały mi panie z pięknymi paznokciami. Zajmuje się stylizacja paznokci od 8 lat z każdym dniem dokładam starań nad udoskonalaniem moich umiejętności uwielbiam wszelkiego rodzaju zdobienia na paznokciach nawet te bajkowe Spełniam się robiąc to co kocham.

PAMELA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

PAMELA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

licencjonowany kosmetolog, studentka podologii

Licencjonowany kosmetolog z pasją do zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, szyi i dekoltu. Stylistka paznokci i rzęs.
Kosmetyka od lat jest moją pasją, w której cenię sobie profesjonalizm. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Uśmiech i zadowolenie klientek stawiam na piedestale, dlatego wciąż szukam innowacyjnych rozwiązań, aby wyjść naprzeciw Ich potrzebom.

DARIA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

DARIA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

stylistka paznokci

Doświadczona stylistka paznokci, która do pracy podchodzi z wielką pasją.
Stylizacją paznokci interesuję się odkąd pamiętam,dlatego połączyłam pasję z pracą. Zadbane dłonie są ważnym elementem naszego wyglądu. Jestem stylistką, której możesz zaufać ponieważ każdego dnia dążę do perfekcji. Stawiam na trwałość, estetyczny wygląd oraz na naturalność podczas wykonywanej pracy

KINGA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

KINGA - STUDIO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

licencjonowany kosmetolog, studentka II stopnia kosmetologii

Z zamiłowaniem do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Certyfikowana stylistka rzęs i paznokci.
Kosmetologia bardzo mnie fascynuje pod wieloma aspektami. Pogłębianie wiedzy w zakresie kosmetyki i medycyny estetycznej sprawia mi szczególną radość. W pracy najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klientek, gdyż „każdy człowiek zasługuje na piękno”.

ANNA

ANNA

stylistka

Dyplomowany mistrz wizażu.
Połączenie makijażu z pasją i dbałością o skórę to styl, który cechuje moją pracę. Z zawodu jestem również kosmetyczką z wieloletnim doświadczeniem, dlatego podstawą piękna makijażu jest gładka i zdrowa skóra. Oddaj się w moje ręce i poczuj makijaż w nowym wymiarze! Tylko 10 kroków dzieli Cię od perfekcyjnego makijażu – pozwól, że Ci je pokaże. Nasz kolejny krok to stylizacja… dajmy sobie na to czas.

EWELINA - STUDIO W RYBNIKU

EWELINA - STUDIO W RYBNIKU

stylistka rzęs i paznokci

Specjalistka z zakresu stylizacji rzęs i paznokci.
Od kiedy pamiętam interesowałam się wszelkimi formami eksponowania kobiecego piękna. Połączenie tych zainteresowań jak również mojej artystycznej duszy jest praca stylistki paznokci i stylistki rzęs. Śledzę obowiązujące trendy i ciągle poszerzam swoje umiejętności. Nowe wyzwania napędzają mnie do rozwoju. Zwracam szczególną uwagę na higienę, estetykę i precyzję wykonania, wszystko po to, aby moje stylizacje były trwałe i cieszyły oko. Codziennie staram się przekazać swoim klientkom tyle uśmiechu ile tylko mogę. Praca z klientem sprawia mi olbrzymią radość, dzięki temu jestem zawodowo szczęśliwa i spełniona….

MAGDA - STUDIO W RYBNIK

MAGDA - STUDIO W RYBNIK

technik usług kosmetycznych

Pasjonatka kosmetologii.
Kosmetologia od zawsze mnie pociągała, jest moją pasją. Uśmiech zadowolonych klientek jest najlepszą nagrodą za pracę. Sprawia, że dzień staje się lepszy, motywuje mnie do rozwoju i pozwala dążyć do perfekcji.