KONSULTACJE DIETETYCZNE

Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączyła Joanna Haśnik - trener personalny i doradca dietetyczny. Joanna będzie prowadziła w naszym salonie konsultacje dietetyczne.

Joanna od lat jest związana ze sportem. Przez 7 lat pracowała w klubie piłkarskim ekstraklasy, gdzie miała przyjemność współpracować z obecnym selekcjonerem reprezentacji Polski, Adamem Nawałką.

Rok temu zdecydowała się poświęcić jednak w pełni swojej pasji, czyli dietetyce i siłowni. Od kilku lat Joanna nie tylko sama trenuje i zdrowo się odżywia, ale również systematycznie uczestniczy w różnego rodzaju szkoleniach, warsztatach, kursach i konferencjach, rozwijając swoją wiedzę niezbędną do współpracy z podopiecznymi. Jest studentką dietetyki z bardzo dobrymi wynikami. Jednocześnie prowadzi bloga www.joannahasnik.pl, gdzie opisuje swoje zmagania z niedoczynnością tarczycy, Hashimoto, insulinoopornością czy PCOS. Tym samym nie tylko ma wiedzę, ale i sporo własnych doświadczeń, którymi chętnie dzieli się z podopiecznymi.

Joanna prowadzi konsultacje w każdy wtorek o godz. 8:00 lub 9:00 oraz w środę o godz. 18:00 lub 19:00.

Inne terminy do ustalenia.